Chlorella a její účinky

Lekarnaharmonie.cz - Chlorella a její účinky - Doprava nad 1500 Kč ZDARMA    Na trhu je v dnešní době spousta přípravků zaměřující se na detoxikaci organismu....

Na trhu je v dnešní době spousta přípravků zaměřující se na detoxikaci organismu. Trend? Někdo říká, ano, jiný zase ne. Na druhou stranu životní styl, který mnozí z nás vedeme opravdu nelze nazvat zdravým.

Ruku na srdce, sama to znám! V pondělí se rozhodnu, že budu žít zdravě a v úterý, v lepším případě ve středu mi do toho už něco vleze. Takže i když jsem v pondělí opravdu, ale opravdu věřila, že to zvládnu, výsledek byl jiný. A tak se snažím alespoň svou pozornost zaměřit na prevenci, nejlépe z přírodních zdrojů. 

Chlorella jako taková, patří do mého jídelníčku už delší dobu. Jen se přiznám, že dávkování až 12 tablet denně je někdy nad mé síly. Nicméně pozitivní účinky chlorelly jsou citelné velice brzy.

A co to vlastně ta chlorella je? Jedná se o sladkovodní řasu, která se na naší Zemi vyskytuje už několik miliónů let. To přeci o něčem svědčí!

 

Její předností je vysoký obsah chlorofylu a také to, jak skvěle váže toxiny. Tady si dávejte pozor na „podezřele“ levné produkty. Ono hodně záleží, kde a jak byla chlorella pěstována, protože váže toxiny i z okolního prostředí.

 

Chlorellu seženete v prášku nebo v lisovaných tabletách. V podstatě je jedno, kterou si zvolíte. Prášek je dobrý do smoothie, salátů nebo dresinků. Dá se použít téměř všude, ale musí vám to chutnat. V případě, že by jste se museli do pití smoothie s chlerellou nutit, vypijete jeden dva a pak je vaše celá snaha o zdravý přístup zbytečná. Tabletová forma má výhodu polknutí. Nicméně i tak je dobré chlorellu v tabletě rozkousat, zvětší tak svůj povrch a je dle mého názoru účinnější.

 

Teď se mi podařilo do lékárny objednat nový produkt s velice zajímavým složením a dávkováním. Já osobně jsem z něj nadšená a už se těším, jak ho budu testovat.

Složení je následující: již zmíněná chlorella v síle 500mg, extrakt ze zeleného čaje o síle 100mg a extrakt z kurkumy 10mg. Toto složení je v jedné tabletě.
Výrobce doporučuje užívání následující: První čtyři týdny užívat tablety čtyři a pak přejít na dávkování dvě tablety denně. Což je celkem příjemné.

Sama osobně chlorellu koušu před polknutím (nesmím se tedy chystat hned ven, protože mám pak pěkně zelené zuby) tak jsem zvědavá, co bude říkat žaludek právě na kombinci se zeleným čajem. Doufám, že nic. Tento produkt mě opravdu zaujal.

Odkaz na novinku v naší nabídce je ZDE