Dodací a platební podmínky

Dodací lhůty

 
Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.
 

Poštovné a balné

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto: 

  • Osobní odběr - ZDARMA.
  • Zásilkovna.cz (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) - při objednávce nad 1500 Kč cena 59 Kč
  • Poštou - Balík do ruky, Balík na poštu (doručení 1 - 7 pracovních dní) - při objednávce do 1500 Kč cena 99 Kč.
  • Dopravní službou GLS (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) -při objednávce do 1500 Kč cena 79 Kč.
  • Při objednávce nad 1500 Kč poštovné a balné neúčtujeme!
 S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).
 
 
Způsob platby 
 

V našem internetovém obchodě můžete využít hned několik způsobů platby, které si sami zvolíte, a probíhá při závěrečném ukončení objednávky

  • Hotově při osobním odběru.Osobní odběr bude možno realizovat až po zaslání potvrzovacího mailu, že je vaše zboží připraveno expedici. Sebou si prosím vemte číslo objednávky.
  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí.K tomuto způsobu platby bude účtován poplatek  35 Kč.
  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u Fio Banky. Číslo účtu je 7048302018/2010. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Platbu provádějte až po zaslání potvrzovacího emailu.Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme. Pokud nebudou peníze připsány do 14dní od doručení potrvrzovacího emalu, bude objednávka automaticky stornována.
  • Platba on-line bankovním převodem přes platební bránu. Platba probíhá téměř v reálném čase, proto bude moci být zásilka expedována do druhého dne od provedení platby. Zde Vás platební brána přesměruje na Vaše bankovnictví. Provedete klasické přihlášení a dotanete se do standartního bankovnictví s předvyplněnými údaji. Oproti běžnému převodu peněz, tato platba je ihned připsána na našem účtu a nemusíte tedy čekat zhruba dva až tři dny na připsání peněz z Vaší banky do naší.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek odpoví tým e-shopu na tel.čísle 727 852 802  a nebo info@lekarnaharmonie.cz

 

Kde nás najdete?: areál Tenas u točny autobusů MHD Havířov, Šumbark – Lidická
 

Při příjezdu autem můžete zaparkovat na parkovišti přímo v areálu.

 

GPS:  49°47'56.537"N, 18°24'4.834"E

 

 

Otevírací doba pobočky Lékárny Harmonie:

  • po - čt : 08:00 - 17:00
  • pá : 08:00 - 13:00

                                

v této době si můžete vyzvednout své objednávky na osobní odběr. Případná změna pracovní doby Vám bude zaslána potvrzovacím emailem.