Imunita dětí

Lekarnaharmonie.cz - Imunita dětí - Doprava nad 1500 Kč ZDARMA    Barevné spadané listí, voňavé podzimní procházky lesem, pečení cukroví, Vánoce, koulovačky a lyžování na horách, to všechno jsou radosti i starosti které si mnozí z nás spojují se zimním obdobím.

Barevné spadané listí, voňavé podzimní procházky lesem, pečení cukroví, Vánoce, koulovačky a lyžování na horách, to všechno jsou radosti i starosti které si mnozí z nás spojují se zimním obdobím. Bohužel k němu patří i vlezlé počasí nebo také fakt, jež nám maminkám je o dost bližší. A tím jsou virózy, chřipky, nachlazení a další neduhy, které trápí nejenom naše děti, ale i nás dospělé.

Možná bych mohla uvést jeden zdárný příklad toho, jak to vypadá ve skutečnosti:

V práci se nám rozdrnčí telefon ze školky, popřípadě ze školy s tím, že je stav dítěte velmi vážný, a ať si laskavě dítko co nejrychleji vyzvedneme. Následuje bleskový výjezd k ošetřujícímu lékaři, kde aspoň dvě hodiny strávíme nudným sezením v čekárně mezi nemocnými. Podstoupíme pěti minutové vyšetření, při němž nás osoba v bílém plášti samozřejmě ujistí v tom, že situace není zase až tak vyhrocená, ale i přes to stihne předepsat všelijaké léky na horečku, kašel, rýmu a uklidnění. Po cestě do lékárny, kde necháme veškerý momentální obnos naší peněženky, se snažíme bleskurychle samozřejmě telefonicky vyřešit hlídání našich ratolestí nejlépe babičkami.

Co tedy dělat abychom tomuhle všemu předešli? Je jasné, že nemůžeme děti držet v izolaci, zvlášť pokud chodí do kolektivu jako je školka, kde se virózy roznášejí jako na běžícím páse. Za oslabený imunitní systém může také nedostatek vitaminu D, kterým trpí dokonce 50% ne jen dětské, ale i dospělé populace. Proto je důležité udržovat jeho dostatek v těle, ať už potravinami nebo potravinovými doplňky.

Velmi účinná obrana před nachlazením a opakujícími se virózami je také Hlíva ústřičná, nebo Lichořeřišnice v podobě Tinktur a pupenu z Naděje. 

Využijte naši pestrou nabídku vitamínů na posílení imunity v podobě Marťánků s čelovkou jako dárek

http://www.lekarnaharmonie.cz/xml-feed/walmark-martanci-gummi-ech-30mg-tbl-50-50-van-16.html?listtype=search&searchparam=mar%C5%A5%C3%A1nci

nebo Vibovit s lampičkou v podobě zvířátka 

http://www.lekarnaharmonie.cz/index.php?stoken=E8D99F26&lang=2¤cy=0&cl=search&searchparam=vibovit