O nás

Tento internetový obchod spravuje tým odborníků

Lékárny Harmonie  

Kdo jsme :

  • vždy pozitivně naladěný personál 

  • personál je pravidelně vzděláván

Preferujeme :

  • profesionalitu

  • důvěryhodnost

  • otevřenost

  • spokojenost klienta 

                     

 

Lékárna Harmonie vznikla v roce 2007. Po získání všech nutných ověření a potvrzení potřebných k provozování lékárny, jsme si dali za cíl oživit kouzlo lékárny.  Vytvořit harmonické místo, kde klientům díky profesionalitě, odbornosti a hlavně lidskosti pomůžeme řešit méně čí více závažné zdravotní potíže. A nejen ty.

Snažíme se všem nabídnout a navrhnout správnou péči o jejich zdraví.  Vždyť zdraví je to nejcennější  co máme a co si navzájem všichni přejeme. Právě proto u nás v lékárně klientům nabízíme pouze zboží, o jehož kvalitě jsme přesvědčeni.

Zaměřujeme se i na alternativní zdroje péče o zdraví a snažíme se vyjít každému vstříc. Každého klienta vnímáme jako jedince, který má své možnosti a potřeby. Možná i díky tomuto přístupu máme spoustu klientů, kteří se na nás s důvěrou obracejí a věří nám. Mnoho našich zákazníkům k nám dojíždějí i z větší dálky, protože vracet se tam, kde jim pomohli, se jim vyplatí.
   

Lékárna má navázanou spolupráci se spoustou odborníků z různých oblastí péče o zdraví. Všem klientům lékárny se snažíme vyjít maximálně vstříc. Nejen volně prodejná léčiva a potravní doplňky, ale i léky předepsané  lékařem s nimi konzultujeme, vysvětlujeme jejich účinek, působení a také nabízíme možnost, jak jejich účinek zefektivnit. Pokud léky na recept nemáme skladem a nemůžeme nabídnout jejich adekvátní náhradu, potřebný lék objednáme a nejpozději na druhý den je připraven k odběru. Nabízíme i zdravotnické pomůcky nebo lékárenskou kosmetiku.

Jsme lékárna, kde s klientem komunikujeme a hledáme nejlepší možné řešení jeho zájmů, přičemž prioritou není náš zisk, ale spokojený a informovaný potencionální zákazník. Jednáme s každým otevřeně a upřímně, aby bylo naplněno poselství lékárny.