Odsávačka hlenů pro kojence

Kód: 8593540401120 Produktové číslo: 8593540401120
K odsávání sekretu z nosní dutiny kojenců a batolat.

Žádné hodnocení.
Poslední kusy na skladě!
54 Kč , plus doprava
 

Odsávačka hlenů pro kojence

Odsávačka hlenů pro kojence k odsávání sekretu z nosní dutiny kojenců a batolat. Klasická hadičková odsávačka hlenů kojenců. Šetrná k Vašemu miminku.    

Charakteristika:

K odsávání sekretu z nosní dutiny kojenců a batolat.

Nepostradatelný pomocník každé maminky kojence či batolete.

Rýma představuje pro kojence velice nepříjemné onemocnění. Malé dítě není schopné dýchat ústy, ucpaný nosík znemožňuje kojení a ruší klidný spánek. V nose nahromaděné hleny navíc představují živnou půdu pro množení bakterií, které mohou způsobit závažnější onemocnění jako je například zánět středního ucha. Proto je nezbytné pravidelné a důkladné odsávání, které těmto potížím pomáhá předcházet.

Odsávačka se skládá z transparentní nádobky s víčkem a obsahem 20 ml, hadičky se zaobleným koncem a hadičky s náústkem.    

Popis: transparentní nádobka s víčkem - 20 ml hadička PVC 3,0/4,2 mm - odsávací - ukončena náústkem hadička PVC 3,0/4,2 mm - zaváděcí - zaoblený konec  

Výrobek je vyroben ze speciálního nelámavého plastu. Odsáté hleny se zachytí v průhledné baňce z hladkého, lehce omyvatelného plastu. Otvor nástavce se nezanáší a celou odsávačku lze vyčistit velmi snadno vymytím horkou vodou. Nedochází ke kontaktu s matčinými ústy, podstatně se snižuje riziko vzájemné infekce.  

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.