Koupit Imovane Generic (Zopiclone) – Akce Imovane Generic a pravidla užívání léků

Chronické poruchy spánku postihují až 20% světové populace. Nedostatek dobrého odpočinku snižuje imunitu, zhoršuje mozkové funkce, zvyšuje riziko obezita, kardiovaskulární onemocnění a diabetes. Zvláště často nespavost pozorováno u obyvatelé velkých měst a lidí pracujících v noci. 

Pokud neschopný dlouho usnout a jakýkoli šustění vás může probudit, měli byste si koupit Imovane Generic 7,5 mg. Lék zklidňuje nervový systém a zlepšuje kvalitu spánku. Po použití léku se probudit svěží a plná energie.

Imovane cena

imovane cena

Imovane (Zopiclone)

  • Ověřeno
  • Vysoce kvalitní léky
  • 7.5 mg
Množství Za Pilulku Cena  
10 tablety €1.90 €19.00
20 tablety €1.70 €34.00
30 tablety €1.70 €51.00

Akt Imovane Generic (Zopiclone)

Složení tablet na spaní zahrnuje účinnou látku Zopiclone, která patří do skupiny cyklopyrrolony. Zvyšuje účinek kyseliny gama-aminomáselné (GABA),což snižuje vzrušivost nervového systému. Lék zlepšuje spánek, uvolňuje svaly a zabraňuje probuzení bez příčin v noci. 

Zopiclone je rychle distribuován do celého těla. Maximální koncentrace účinná látka v krvi se objeví 1-2 hodiny po použitý. Akce Imovane Generic trvá v průměru 5 hodin. Složky léčiva se vylučují přirozeným způsobem. 

Indikace pro použití a dávkování léku

Vysoká účinnost a přijatelná cena Imovane Generic 7,5 mg dělá to nejlepší lék na poruchy spánku: 

  • bezpříčinné probuzení v noci; 
  • špatné usínání; 
  • předčasné probuzení, po kterém není možné znovu usnout; 
  • dočasnou a chronickou nespavost. 

Lék se smí použít k porušení cyklu probuzení a spánku (dyssomnie). Porucha je doprovázena neschopností soustředit se, ospalost ve dne, poškození paměti a záchvaty úzkosti. Imovane Generic obnovuje normální životní cyklus těla, zmírnění všech příznaků dyssomnie. 

Lék je nutné brát dovnitř těsně před spaním. Tableta by měla být omyta dostatečným množstvím vody. Jídlo nemá vliv na rychlost absorpce a sílu dopadu Imovane Generic. 

Dospělí jsou předepisováni 7,5 mg zopiclone (1 tableta) jednou denně. Pacienti starší 65 let se dávka sníží na 3,75 mg denně. Také doporučeno vzít půl tablety pro respirační selhání a onemocnění jater. 

Imovane Generic není určen k dlouhodobému použití. Průběh léčby dočasnou nespavostí 2-3 týdnů, a chronicky - určeno lékařem. Neužívejte lék déle než 4 týdny bez přestávky. 

Kontraindikace a kompatibilita s ostatními léky: 

Nemůžete brát prášky na spaní s přecitlivělostí na jeho složky zejména zopiclone. Imovane Generic 7,5 mg může být nebezpečný pro pacienty který trpí těžkou apnoe, myasthenia gravis, psychózou. Používejte opatrnělék na respirační poruchy a dysfunkci jater. 

Není známo, zda je zopiclone bezpečný pro nezletilé. Pokud plánujete koupit Imovane Generic pro léčbu nespavosti u dospívajícího ve věku 15-17 let,nejprve se poraďte se svým lékařem. Děti do 15 let vzít prášky na spaní jsou zakázány. 

Za žádných okolností nekombinujte Imovane Generic s drogami, brání fungování centrálního nervového systému: barbituráty,sedativa, antipsychotika a další. Zakázáno kombinujte zopiclone s alkoholem. Některá antibiotika a antimykotikumpřípravky mohou zvyšovat hladinu prášku pro spaní v krvi. 

Vedlejší efekty: 

Nízká cena Imovane Generic 7,5 mg neovlivnila bezpečnost jeho použití. Lék způsobuje hlavně mírné vedlejší účinky. Po přijetí prášky, můžete pociťovat závratě, bolesti hlavy nebo hořké chuť v ústech. Pravidelně je také pozorována ospalost po probuzení,poruchy trávení nebo alergické reakce. 

Při dlouhodobém používání může být zopiclone návykový. Pokusopuštění léku bude doprovázeno abstinenčními příznaky. Pokud všimněte si příznaků závislosti na Imovane Generic, poraďte se se svým lékařem. 

Na co se zaměřit při používání Imovane Generic? 

Zopiclon může nepříznivě ovlivnit rychlost reakce a koncentraci. Po dobu léčba řídit opatrně. 

Pacienti dříve trpící alkoholismem nebo drogovou závislostí by měli užívat prášky na spaní pouze pod lékařským dohledem. U lidí, kteří se zbavili škodlivých návyky, riziko závislosti na lek je vyšší. 

Můžete si koupit Imovane Generic pro boj s příznaky psychózy. Nicméně droga musí být kombinována s účinnější léky. 

Skladování a skladovatelnost: 

Imovane Generic (Zopiclone) musí být skladován na suchém místě mimo dosahu dětí.Optimální teplota: 15-25 ° C. Nezmrazujte lék a nevystavujte se dlouhodobému vystavení přímému slunečnímu světlu. 

Trvanlivost prášků na spaní je 3 roky.

Všechny 0 Komentáře

Komentáře