Koupit Ambien (Zolpidem) 10 mg v CR

Podle posledních studií je průměrná délka spánku ve Švédsku Je 6 hodin 10 minut, na Filipínách - 6 hodin 22 minuty, ve Velké Británii -7 hodin 24 minuty a v Nizozemsku 7 hodin 30 minut. Méně času než ostatní Japonci zpívají na odpočinek - pouze 5 hodin 50 minut. Ale i tento ukazatel nedosažitelný pro každého pátého obyvatele planety. 

Lidé, kteří sní o úplném spánku, si musí koupit Ambien (Zolpidem)10 mg. Lék zklidňuje nervový systém, uvolňuje svaly a zrychluje usínání. Spánek se stává silnějším, což vám umožní plně obnovit sílu zvýšit tón těla.

Ambien Cena

coupit ambien v CR

Ambien (Zolpidem)

 • Ověřeno
 • Vysoce kvalitní léky

Kyselina gama-aminomáselná (GABA) reguluje excitabilitu centrálního nervového systému. Zolpidem obsažený v Ambien zvyšuje jeho sedativní účinek natělo. Tento lék umožňuje rychlejší spánek a prodlužuje dobu jeho trvání.

Prášky na spaní se vstřebávají velmi rychle. Cítíte akci Ambien do 30-60 minut po požití tablety. Proto můžete tento lék použít těsně před spaním.

Indikace pro použití a dávkování léku:

Ambien (Zolpidem) 10 mg je účinný proti těmto poruchám spánku:

 • situační problémy s usínáním;
 • chronická nespavost;
 • časté probouzení během spánku;
 • syndrom neklidných nohou.

Tento lék je velmi populární v Evropě a USA. Uživatelé to označí jako vysoká účinnost a snadné použití. Uživatelé to označí jako vysoká účinnost a snadné použití. Dostupná cena Ambien (Zolpidem) 10 mg se stal jedním z klíčových faktorů jeho popularity. Prášky na spaní jsou určeny k krátkodobému použití. Nepřetržitý příjem lék by neměl trvat déle než 4 týdny. Maximální denní dávka přípravku Ambien 10 mg - 1 tableta. Lék se užívá perorálně 3-4 hodiny po jídle, umýt trochou vody.

Ujistěte se, že máte možnost spát od 6 do 8 hodin bez přerušení.Nucené probuzení během akce Ambien (Zolpidem) 10 mg může vést k nepohodlí, problémy s koncentrací a rozptýlení.

Při krátkém období léčby není nutné postupné přerušení léčby. Jestli vypoužité prášky na spaní po dlouhou dobu, přestaňte to brát ve fázích: od snížení dávky po úplné opuštění tablet. Náhlé zrušení lék může vést k rozvoji abstinenčních příznaků.

Předepisují se lidé starší 65 let a pacienti s poškozenou funkcí jater 5 mg Ambien. V případě dobré snášenlivosti léků, dávkování může být zvýšena na 10 mg.

Kontraindikace a kompatibilita sostatními léky:

S opatrností je lék předepisovat pacientům s těžkou myastenií gravis,selhání jater, deprese a dýchací potíže. Tak Řekněte svému lékaři, pokud trpíte nějakou závislostí (alkoholismus,závislost).

Nemůžete brát prášky na spaní s nesnášenlivostí na zolpidem, nedostatek laktázy a glukózo-galaktózová malabsorpce. Lék je v období kontraindikován těhotenství a kojení, jakož i osoby mladší 18 let.

Než si koupíte Ambien 10 mg, ujistěte se, že je tento lék kompatibilní s ostatními léky, které užíváte. Barbituráty, antidepresiva a antipsychotika zvýšit riziko deprese centrálního nervového systému. Flumazenil neutralizuje prášek na spaní Ambien 10mg. Ketokonazol naopak zvyšuje sedaci účinek pilulek. Rifampicin, urychluje metabolismus a snižuje účinnost zolpidem.

Nežádoucí účinky Ambien (Zolpidem) 10 mg:

Pravděpodobnost vedlejších účinků závisí na dávkování Ambien a věku.pacient. Starší lidé zažívají nepohodlí trochu častěji.

Po užití tablety můžete být vyrušeni:

 • pocit únavy, ztráta koordinace;
 • nevolnost, zácpa, průjem;
 • bolesti hlavy a svalů;
 • sucho v ústech, ucpání nosu.

Zolpidem může vyvolat alergickou reakci. Přestaňte brát prášky a vyhledat lékařskou pomoc, pokud máte potíže s dýcháním, otokem tváře, rtů,hrdla.

Nízké riziko vedlejších účinků a nízká cena Ambien (Zolpidem) 10mg poskytli mu stabilní místo na farmaceutickém trhu. Lék tak jako pravidla plně splňuje očekávání kupujících.

Na co se zaměřit při používání Ambien (Zolpidem) 10 mg

Při užívání přípravku Ambien 10 mg je lepší zdržet se řízení prostředky a činnosti vyžadující zvýšenou koncentraci. Ospalost a opožděná reakce můžou být narušena o další 1-2 hodiny po probuzení.
Ne vezměte tento lék, pokud jste pili alkohol v posledních 24 hodinách. Interakce ethylalkoholu a prášky na spaní negativně ovlivňuje nervový systém.

Snažte se nepřijmout zolpidem při cestování letadlem. Let můžetrvát méně času, než se vaše tělo potřebuje k relaxaci. Probuzení předčasně může způsobit menší problémy s pamětí,cítit se unavený a podrážděný.

Nesdílejte lék s ostatními lidmi, i když mají podobné problémové spaní.

Skladování a skladovatelnost:

Uchovávejte lék mimo dosah dětí při teplotě nepřesahující 25 ° C.Zabraňte dlouhodobému vystavení přímému slunečnímu záření na obalu. Skladovatelnost -3 roky.

Odkaz

 1. Článek o zolpidemu ve Wikipedii: wikipedia.org
 2. Moráň M. Farmakologie nespavosti. Praktické lékárenství 2008; 4: s 166–171.
 3. Pretel M. Hypnotika v léčbě nespavosti. Neurologie pro praxi, 2008; 9(3): 160–164
 4. Šonka K. Hypnotika. Internetové stránky českého farmakoterapického dvouměsíčníku; 2003; 6: remedia.cz
 5. Závěšická L. Antidepresiva a hypnotika III. generace v léčbě chronické nespavosti. Psychiatrie pro praxi; 2006; 4: S174–175: psychiatriepropraxi.cz
 6. Zolpidem zlepšuje strukturu spánku u pacientů se srdečním selháním: prolekare.cz
Všechny 0 Komentáře

Komentáře