Koupit Klonopin (Rivotril) 2 mg za dostupnou cenu Podrobné pokyny pro antikonvulzivní prostředek

Klonopin 2 mg (Rivotril 2 mg) je nezbytný lék pro pacienty s epilepsií. Pomáhá vyrovnat se s křečovými stavy a snižuje četnost záchvatů. V přibližně 70% případů léčivo zcela eliminuje příznaky onemocnění. 

Rozsah léku není omezen na epilepsii. Můžete koupit Klonopin 2mg na nespavost, panické poruchy a abstinenční příznaky z alkoholu syndrom. Tento lék také pomáhá chodcům vyhnout se chůzi ve snu. 

Složení léčiva zahrnuje účinnou látku clonazepam, která je v prodeji zpět v roce 1975. Za posledních 40 let se cena Klonopinu 2 mg příliš nezměnila. On zůstává jedním z nejdostupnějších a nejvyhledávanějších antiepileptikum přípravky.

Klonopin cena

klonopin cena

Klonopin Rivotril (Clonazepam)

 • Ověřeno
 • Vysoce kvalitní léky

Klonopin (Rivotril) akce

Kyselina gamma-aminomáselná (GABA) částečně blokuje průchod nervových impulzů, snižující mozkovou aktivitu. Akt cílem Klonopinu 2 mg je stimulovat receptory reagující na GABA. Neurotransmiter začíná působit silněji, potlačuje příznaky mentální a neurologické choroby.

Klonazepam také uvolňuje svaly a působí antikonvulzivní účinek. Lék začne působit do 20-60 minut. Jeden tablet stačí udržovat normální fungování nervového systému po dobu 12 hodin.

Indikace pro použití a dávkování léku Rivotril

Antikonvulzivní účinek Klonopinu 2 mg je výraznější než u jiných sedativa.
Tento lék se používá hlavně pro epilepsii, Unferricht-Lundborgova nemoci, Westův syndromu a tonicko-klonické záchvaty.

Klonazepam také vykazuje dobré výsledky v léčbě:

 • poruchy spánku (nespavost, syndrom neklidných nohou, parasomnije);
 • některé fóbie;
 • migrény;
 • panická porucha;
 • akutní manická psychóza;
 • bipolární afektivní porucha.

Dospělí musí zahájit léčbu dávkou 1,5 mg denně, která je rozdělena do tří recepce. Každé 3 dny se dávka zvyšuje o 0,5-1 mg. Stabilní terapeutického účinku je obvykle dosaženo při užívání 2-4 tablet Klonopinu 2mg. Maximální denní dávka léčiva je 20 mg.

Koupit Klonopin 2mg se doporučuje k léčbě epileptických stavů u dětí. Dávkování je předepsáno v závislosti na věku:

 • do 1 roku - 0,1 - 1 mg denně;
 • od 1 roku do 5 let - 1,5 - 3 mg denně;
 • od 6 do 16 let - 3-6 mg denně.

Starší pacienti v prvních 3 dnech by měli užívat 500 mg drogy léků. Dávka se postupně zvyšuje, přičemž se sleduje reakce těla na klonazepam. V výskyt vedlejších účinků, léčba musí být upravena.

Kontraindikace a kompatibilita s ostatními léky:

Nepoužívejte Klonopin pro respirační selhání, pro úhlové uzavření glaukom, myastenji gravis a alergie na benzodiazepiny. Lék není používán léčení pacientů ve šoku nebo kómatu. Opatrně tablety by se měly užívat pro onemocnění jater.

Užívání diazepamu během těhotenství může způsobit vrozené vady dítě. Lék se proto používá pouze v extrémních případech, kdy je přínosem překračuje potenciální riziko. Kojení musí být přerušeno, pokud je během něj předepsán antikonvulzivum.

Klonopin je nekompatibilní s řadou lék

 • prášky na spaní;
 • anxiolytika;
 • antipsychotika;
 • inhibitory monoaminooxidázy;
 • tricyklická antidepresiva.

Diazepam je kontraindikován při intoxikaci alkoholem. Nicméně po stažení ethanol z těla, musíte si koupit Klonopin 2 mg k potlačení abstinenční syndromu. Lék usnadňuje odmítnutí alkoholu, zvyšuje šance porazit závislost.

Vedlejší efekty Klonopin

Klonopin 2 mg občas způsobuje zhoršenou koordinaci pohybů, ztrátu síly, podrážděnost. Opakující se vedlejší účinky z gastrointestinální trakt: sucho v ústech, aktivní slinění, nevolnost, průjem, zácpa, zvýšená chuť k jídlu. Alergické vyrážky a otok. Pokud máte větší obavy z vážnějších poruch, poraďte se se svým lékařem.

Vedlejší účinky nejčastěji označují nesprávné dávkování klonazepamu. Po korekci léčby nepohodlí obvykle zmizí.

Co hledat při nákupu a používání Klonopin 2 mg (Rivotril)

Doporučuje se užívat Klonopin 2 mg odpoledne, jak to může způsobit ospalost. Dlouhodobé užívání klonazepamu je návykové. Když je léčba zrušena, dávka se postupně snižuje.

Klonazepam, stejně jako jiné benzodiazepiny, může ovlivnit vaši schopnost řídit vozidly. Proto se během léčby nedoporučuje jezdit řízení. Také se zdržte práce vyžadující péči a koncentrace.

Pokud užíváte klonazepam, řekněte to svému lékaři nebo zubnímu lékaři. Droga může reagovat s léky proti bolesti.

Cena Klonopinu 2 mg je nejnižší na internetu. Ale ne každá lékárna online poskytuje vysoce kvalitní léky zakoupené přímo od výrobce .Pomocí našich služeb si můžete být jisti, že dostanete originálny lék.

Skladování a skladovatelnost

Antikonvulzivum skladujte na suchém místě, chráněno před přímým působením sluneční paprsky. Balení léku by nemělo být přístupné dětem. Při teplotě 15-25 °C si Klonopin zachovává své terapeutické vlastnosti po dobu 3 let.

Všechny 0 Komentáře

Komentáře