Koupit Valium (Diazepam) za dostupnou cenu bez predpisu

Emoční stres se stal běžnou součástí 30% populace Evropy. U lidí starších 25 let je stres pravděpodobně způsoben problémy zdraví, tvrdá práce, nespokojenost s něčím vzhledem nebo dluhy. V 18 -24 let psychického nepohodlí kvůli nedostatku vlastního bydlení, neschopnost dosáhnout cílů a porovnání se s úspěšnějšími vrstevníci.

Stálý stres se postupně vyvíjí ve vážné problémy: neuróza, fóbie, psychopatie, poruchy spánku. Pokud nemůžete zabránit této nemoci, měli byste koupit Valium 10 mg. Uklidňuje nervový systém a pomáhá vypořádat se s duševními poruchami. Lék může být také použit v jako antikonvulzivní, hypnotické a sedativní.

Valium cena

valium v cr

Valium (Diazepam)

 • Ověřeno
 • Vysoce kvalitní léky

Akce Valium

Valium je formulován s účinnou látkou diazepam, která stimuluje práce receptorů kyseliny gama-aminomáselné (GABA). Tím pádem lék inhibuje přenos nervových impulzů a má uklidňující účinek. Lék snižuje excitabilitu limbického systému a hypothalamus, zmírňující emoční stres, strach, pocity úzkosti.

Účinkem Valium je také potlačení reflexů míchy. Lék zmírňuje křeče způsobené zraněními a určitými neurologickými nemoci. Diazepam také zvyšuje práh bolesti a snižuje vylučování žaludeční šťáva v noci.

Vzhledem k nízké ceně Valium si to může každý dovolit. Droga začne působit po 2-7 dnech příjem a dává dlouhodobě stabilní terapeutický účinek.

Indikace pro použití a dávkování léku:

Droga se používá v různých oborech medicíny:

 • Psychiatrie - k léčbě neuróz, fobií, poruch osobnosti, schizofrenie, somatická onemocnění;
 • narkologie - bojovat proti abstinenčním příznakům v alkoholismu;
 • neurologie - k úlevě od epileptických záchvatů, křečí;
 • kardiologie - pro normalizaci srdeční frekvence a snížení tepen tlak;
 • anesteziologie - příprava pacientů na chirurgický zákrok;
 • Dermatologie - pro zmírnění svědění při kožních onemocněních.

Koupit Valium 10 mg je nezbytné u pacientů s žaludečními vředy, kteří trpí poruchy spánku. Diazepam snižuje sekreci žaludeční šťávy v noci, vyhnout se probuzení v důsledku bolesti nebo nepohodlí v břiše.

Dávka léčiva se stanoví individuálně na základě obecného stavu zdraví pacienta, typ a závažnost onemocnění, reakce těla na léčbu. V psychiatrie obvykle předepisuje 5-10 mg (0,5-1 tableta) 2-3krát denně. V případě potřeby lze denní dávku zvýšit na 60 mg. Stejné množství léky se používají k léčbě neurologických onemocnění. Za porušení v činnosti kardiovaskulárního systému, menopauzy a menstruace poruchy vyžadují užívání 2-5 mg Valium 2-3krát denně. Standardní dávka léky před operací - 10-20 mg.
Dostupná cena Valium umožňuje léčbu bez významných finančních nákladů nepohodlí. Užívání léku déle než 4 měsíce bez přestávky však není doporučeno. Pokud potřebujete delší léčbu, poraďte se se svým lékařem.

Děti mohou užívat léky ve formě tablet počínaje 1 rokem.

Denní dávka diazepamu závisí na věku:

 • 1-3 roky - 2 mg;
 • 4-7 let - 6 mg;
 • 7 let a starší - 8-10 mg.

Starší pacienti by měli Valium užívat opatrně. Odstartovat nutné s poloviční obvyklou dávkou pro dospělé a postupně ji zvyšovat. Po dosažení požadovaného účinku se léčba přestane upravovat.

Kontraindikace a kompatibilita s ostatními léky:

Valium je kontraindikováno v případě svalové slabosti, respiračního selhání, apnoe, alkoholismus, drogová závislost a těžká dysfunkce jater. Nemůžete vzít lék s přecitlivělostí na diazepam a jeho další složky. Před běžný konzultace s lékařem je nutná, pokud jste v minulosti trpěli emfyzémovou bronchitidou plíce, deprese a glaukom.

Valium je přísně zakázáno užívat v prvním trimestru těhotenství kvůli riziku vrozené patologie u dítěte. K pozdějšímu datu, pod dohledem lékaře, je lék občas se používá.

Pokud je to možné, vyhýbejte se kombinaci diazepamu s antidepresivy, antipsychotika, svalová relaxancia, ethanol a sedativa. Inhibitory Mikrosomální oxidace zvyšuje účinek Valium a zpomaluje jej chov. Nekombinujte lék s narkotickými analgetiky, clozapin a theofylin.

Vedlejší efekty Valium

Nežádoucí účinky jsou nejčastěji pozorovány na začátku léčby. Můžeš narušit ospalost, únavu, závratě, poruchy soustředění, utlumení emocí, mírná dezorientace. Méně často způsobuje droga palpitace, alergické reakce, sucho v ústech, pálení žáhy, nevolnost. Pokud se vyskytnou závažnější poruchy, vyhledejte lékaře.

Dlouhodobé užívání Valium 10 mg může vést k rozvoji závislosti. Pokud máte obsedantní nutkání užívat léky, promluvte si se svým lékařem. Při prudkém vysazení léku je riziko abstinenční syndromu.

Na co se zaměřit při používání Valium?

Při užívání Valium buďte opatrní při řízení vozidla a při práci, která představuje zdravotní riziko. Pokud tohle možná požádejte svého lékaře o sníženou dávku léků.

Valium nelze kombinovat s alkoholem. Ethylalkohol zvyšuje sedaci účinek léku, způsobující těžkou ospalost.

Podmínky skladování:

Valium musí být skladováno na suchém místě při teplotě nepřesahující 25 ° C. Dávejte pozor, aby děti neměly přístup k lékům.

Skladovatelnost - 5 let.

Všechny 0 Komentáře

Komentáře